
влевовправо
Груша боксерська Sportko каплевидна ГП4 ( вага 15 кг. розмір 70х52 см.)
- В наявності
- Код: ГП4
1 114 ₴
+380 (63) 738-01-16
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зверніть увагу!!!
За правилами пакування Нова пошта боксерські мішки пакуються в обрештування, що суттєво вливає на вартість доставки. Вартість доставки складає від 500 до 1200 грн.
Пропонуємо замовляти доставкою Делівері до найближчого пункту видачі.
Пром оплата відсутня, при накладеному платежі завдаток в розмірі доставки в одну сторону.
Завдаток віднімається від вартості при відправленні.
Груша боксерська Sportko каплевидна ГП4
Особливості:
- Груша боксерська Sportko каплевидна ГП4
- Матеріал: ПВХ 650гр/м2 (тентова тканина).
- Особливості: внутрішність мішка, швів а також спідниця, прошиті зі спанбонда для герметизації наповнювача.
- Застосування: Мішок призначений для аматорського використання в домашніх умовах.
- Вагу можна регулювати під клієнта.
- Виготовлене в Україні
- Гарантія 12 місяців

Характеристики:
|
Висота: |
70 см. |
|
Діаметр: |
52 см. |
|
Вага: |
15 кг. |
|
Матеріал: |
ПВХ |
|
Набивання |
тирса + гумова крихта |
|
Колір: |
червоний, синій, чорний ( уточнюйте наявність) |
|
Додатково: |
У верхній частині груші знаходиться петля, яка призначена для кріплення груші. |
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Тип | Груша |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Діаметр | 52 см |
| Висота | 70 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих і дітей |
| Вага | 15 |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Кріплення | Петля |
- Ціна: 1 114 ₴


