
Сумка-рюкзак 2в1 SP-Sport ZCC5025 р. 49x29x29см сумка спортивна з відділенням для взуття
- Готово до відправки
- Код: ZCC5025
777 ₴
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
Сумка-рюкзак 2в1 SP-Sport ZCC5025
Опис
Сумка-рюкзак має об’єм 41 л і дуже зручну конструкцію. Таке рішення можна використовувати для подорожей та відвідування тренувань. Цей виріб поєднує в собі переваги і сумки, і рюкзака. Плечові ремені можна регулювати за довжиною, вони м’які та забезпечують комфортне перенесення вантажу. Також регульований плечовий ремінь кріпиться до сумки за допомогою карабінів і дозволяє носити її на одному плечі. У сумці передбачена ручка для перенесення в руках, відділення для взуття та основне відділення, на яке припадає більша частина об'єму. Вона виготовлена з поліестеру та має водовідштовхувальне покриття, яке запобігає намоканню особистих речей під час дощу.
Призначення
Сумка-рюкзак SP-Sport ZCC5025 - це стильний і функціональний аксесуар, який можна використовувати для зручного перенесення особистих речей. Дизайн сумки дозволяє використовувати її чоловікам. Завдяки такій сумці ви зможете взяти з собою на тренування і змінне взуття, і приладдя для душу, і форму, і навіть аксесуари для тренувань. Також її можна використовувати під час поїздки на змагання в якості основного або додаткового багажу.
Переваги:
- Можна використовувати як сумку або як рюкзак.
- Має відділення для взуття.
- Виготовлена з міцного водовідштовхувального матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Овальна |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Відсік для взуття, Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 41 л |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 29 см |
- Ціна: 777 ₴










