
Сумка спортивна SP-Sport ZCC0311 рожева 49x18x30см
- Готово до відправки
- Код: ZCC0311P
562 ₴
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
Сумка спортивна SP-Sport ZCC0311 об'єм 26л.
Характеристика:
| Вид | Сумки спортивні |
| Ручки | Ручки для перенесення |
| Плечовий ремінь | Регульований плечовий ремінь |
| Розміри (ШхГхВ) | 49x18x30см |
| Об'єм виробу | 26л |
| Кількість відділень | Одне велике містке основне відділення |
| Форма | Класична |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Спорт, Подорожі |
| Матеріал | Поліестер |
| Склад тканини | Поліестер 100% |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Спортивна сумка компактного розміру має об’єм усього 26 л. Цього достатньо, щоб взяти з собою на тренування мінімальний комплект екіпірування або вирушити в невелику подорож на кілька днів. Для зручного перенесення в руках у сумці передбачена ручка, на плечі її можна носити завдяки наявності регульованого плечового ременя. Сумка виготовлена з міцного матеріалу і стійка до вигорання кольору. Якісна металева фурнітура подовжує термін її служби. Сумка має класичну форму і передбачає одне основне відділення.
Призначення
Спортивна сумка представлена у декількох кольорових варіантах. Завдяки компактним розмірам та оптимальному об’єму вона підійде жінкам, які відвідують студії йоги, фітнесу, пілатесу або тренуються у тренажерному залі. Таку сумку ви можете взяти з собою на тренування, не відчуваючи дискомфорту в громадському транспорті. Водовідштовхувальне покриття на сумці допоможе запобігти намоканню особистих речей, якщо ви раптом потрапите під дощ.
Переваги:
- Має компактні розміри та зручну форму.
- Підходить для відвідування тренажерного залу, різних спортивних секцій та короткочасних подорожей.
- Оснащена металевою фурнітурою високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 26 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 18 см |
- Ціна: 562 ₴




