
Сумка спортивна з відділенням для взуття SP-Sport CL2184 47x23x25см чорна
- Готово до відправки
- Код: CL2184BK
562 ₴
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
Сумка спортивна з відділенням для взуття SP-Sport CL2184 27л.
Характеристика:
| Вид | Сумки спортивні з відділенням для взуття |
| Ручки | Ручки для перенесення |
| Плечовий ремінь | Регульований плечовий ремінь |
| Розміри (ШхГхВ) | 47x23x25см |
| Об'єм виробу | 27л |
| Кількість відділень | Одне велике містке основне відділення |
| Форма | Класична |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Спорт, Подорожі |
| Матеріал | Поліестер |
| Склад тканини | Поліестер 100% |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Завдяки зручній спортивній сумці з кріпленням до валізи ви зможете їздити на змагання та використовувати її як ручну поклажу під час подорожей. Сумка має компактні розміри, а її об’єм становить лише 27 л. Це дозволяє взяти з собою найнеобхідніші речі в нетривалу поїздку. Крім великого основного відділення, у сумці є багатофункціональні накладні передні кишені, які закриваються на блискавку. Також передбачено відділення, яке дозволяє зручно і без додаткових аксесуарів транспортувати змінне взуття. Дно сумки водонепроникне, а тканина, з якої вона виготовлена, водостійка. Це захищає одяг та інші особисті речі від намокання під час дощу.
Призначення
Спортивна сумка має універсальний дизайн, підходить як чоловікам, так і жінкам. У ній передбачені ручки для перенесення в руках, а також регульований плечовий ремінь. Таку сумку можна використовувати для відвідування тренувань. Завдяки їй ви зможете взяти з собою і спортивну форму, і взуття, і навіть деякі аксесуари для занять. Така сумка дуже компактна, з нею зручно пересуватися в громадському транспорті.
Переваги:
- Має кріплення для валізи.
- Спеціальне відділення для взуття дозволяє зручно перевозити змінне взуття.
- Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Відсік для взуття, Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 27 л |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 25 см |
- Ціна: 562 ₴








