
Сумка спортивна з відділенням для взуття SP-Sport YBG8817 51x26x29см т. синя
- Готово до відправки
- Код: BG8817DB
596 ₴
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
Сумка спортивна з відділенням для взуття SP-Sport YBG8817
Характеристика:
| Вид | Сумки спортивні з відділенням для взуття |
| Ручки | Ручки для перенесення |
| Плечовий ремінь | Регульований плечовий ремінь |
| Розміри (ШхГхВ) | 51x26x29см |
| Об'єм виробу | 38л |
| Кількість відділень | Одне велике містке основне відділення |
| Форма | Класична |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Спорт, Подорожі |
| Матеріал | Поліестер |
| Склад тканини | Поліестер 100% |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Спортивна сумка SP-Sport YBG8817 має привабливий дизайн, зручну форму та об’єм 38 л. Поліестер, з якого виготовлена сумка, є водостійким і запобігає намоканню вмісту. Додатковий захист від вологи забезпечує водонепроникне дно. Сумка має велике містке відділення, яке закривається на блискавку, а також додаткові кишені спереду та збоку. З іншого боку в сумці є сітчаста кишеня, яку можна використовувати для пляшки з водою або інших невеликих предметів. Зручно носити сумку на великі відстані дозволяє регульований плечовий ремінь. Ручка для перенесення підійде для транспортування в руках. Сумка представлена в декількох варіантах кольору.
Призначення
Спортивна сумка підійде тим, хто регулярно відвідує тренування або багато подорожує. Завдяки наявності декількох кишень і місткому основному відділенню ви зможете зручно організувати зберігання особистих речей і за необхідності швидко отримати до них доступ. У такій сумці достатньо місця, щоб помістити спортивну форму, взуття, рушник для душу та капці. Вона підійде чоловікам і жінкам.
Переваги:
- Укомплектована регульованим плечовим ременем.
- Розподіл на основне відділення та кілька невеликих кишень дозволяє зручно організувати зберігання особистих речей.
- Водонепроникне дно та водовідштовхувальна тканина надійно захищають вміст сумки від намокання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Відсік для взуття, Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 43 л |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 26 см |
- Ціна: 596 ₴










