
Сумка спортивна з відділенням для взуття SP-Sport ZCC9110 53x30x27см т. синя
- Готово до відправки
- Код: ZCC9110DB
681 ₴
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
Сумка спортивна з відділенням для взуття SP-Sport ZCC9110
Характеристика:
| Вид | Сумки спортивні з відділенням для взуття |
| Ручки | Ручки для перенесення |
| Плечовий ремінь | Регульований плечовий ремінь |
| Розміри (ШхГхВ) | 53x27x30см |
| Об'єм виробу | 43л |
| Кількість відділень | Одне велике містке основне відділення |
| Форма | Класична |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Спорт, Подорожі |
| Матеріал | Поліестер |
| Склад тканини | Поліестер 100% |
| Країна виробник | Китай |
Опис
SP-Sport ZCC9110 - спортивна сумка з універсальним дизайном та об’ємом 43 л. Сумка виготовлена з поліестеру, має високу міцність, не вигоряє на сонці та має приємний дизайн. Водостійка тканина надійно захищає вміст від намокання. Така сумка дозволяє зручно організувати зберігання та транспортування особистих речей, оскільки, крім місткого основного відділення, має сітчасту кишеню збоку та багатофункціональну накладну кишеню спереду. Сумку можна зручно транспортувати за допомогою плечового ременя. За необхідності ремінь повністю відстібається. Вона має класичну форму.
Призначення
Спортивна сумка чудово підходить для відвідування тренувань з різних видів спорту, а також для подорожей. Об'єму 43 л буде достатньо, щоб взяти з собою найнеобхідніші речі в короткострокову поїздку. У разі відвідування тренування об'єму сумки буде достатньо, щоб помістити змінне взуття, одяг, рушник. Вона має не надто великі габарити, з нею зручно їздити в громадському транспорті.
Переваги:
- Універсальний дизайн, який підходить як чоловікам, так і жінкам.
- Середній об’єм, який дозволяє взяти з собою повний комплект екіпірування для тренування або речі для невеликої подорожі.
- Має якісну металеву фурнітуру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Темно-синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Відсік для взуття, Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 43 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 27 см |
- Ціна: 681 ₴








