
Сумка спортивна з відділенням для взуття SP-Sport YBG637 53x25x30см сірий
- Готово до відправки
- Код: YBG637GR
636 ₴
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
Сумка спортивна з відділенням для взуття SP-Sport YBG637
Характеристика:
| Вид | Сумки спортивні з відділенням для взуття |
| Фурнітура | Якісна металева фурнітура |
| Ручки | Ручки для перенесення |
| Плечовий ремінь | Регульований плечовий ремінь |
| Розміри (ШхГхВ) | 53x25x30см |
| Об'єм виробу | 40л |
| Кількість відділень | Одне велике містке основне відділення |
| Форма | Класична |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Спорт, Подорожі |
| Матеріал | Поліестер |
| Склад тканини | Поліестер 100% |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Щоб зручно переносити особисті речі під час подорожей або відвідування тренувань, варто використовувати якісну спортивну сумку. Сумка SP-Sport YBG637 представлена в декількох кольорових варіантах, виготовлена з високоякісних матеріалів і розділена на основне відділення та невеликі кишені. У сумці є містка бічна кишеня, яка закривається на блискавку, а також відкрита кишеня. У виробі використовується якісна металева фурнітура, що подовжує термін його служби. На основне відділення припадає практично весь об'єм - він становить 40 л. Сумка виконана з поліестеру, тканина стійка до вигорання кольору і має великий запас міцності. На неї нанесено водовідштовхувальне покриття, яке дозволяє захистити вміст у разі дощу. Сумка укомплектована регульованим плечовим ременем, а також має ручки для перенесення в руках.
Призначення
Класична спортивна сумка підійде тим, хто регулярно вирушає у короткострокові подорожі або відвідує тренування з різних видів спорту. У ній вистачить місця для спорядження, незалежно від того, якому виду спорту ви віддаєте перевагу. Ви можете взяти з собою змінне взуття, форму, рушник і приладдя для душу — місця вистачить.
Переваги:
- Має унісекс-дизайн.
- Водовідштовхувальне покриття захищає вміст сумки від намокання.
- Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Відсік для взуття, Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 25 см |
- Ціна: 636 ₴










