
Рюкзак тактичний триденний штурмовий SILVER KNIGHT TY-9898 49х35х17см 30л військовий рюкзак
- Готово до відправки
- Код: TY9898
1 177 ₴
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
Рюкзак тактичний триденний штурмовий SILVER KNIGHT TY-9898
Матеріал: нейлон Oxford 900D.
Об'єм: 30 літрів.
Розмір: 49х35х17 см.
Вид: безкаркасний.
Колір: оливковий
Призначення: військові дії, полювання, риболовля, туристичний похід, велотуризм, скелелазіння, подорож, страйкбол, пейнтбол, .
Рюкзак тактичний штурмовий SILVER KNIGHT TY-9898 може використовуватися під час патрульно-рейдових дій, рибалки, турпоходів або просто як міський рюкзак, а завдяки стильному дизайну та обтічній формі цей рюкзак також користується популярністю і у велосипедистів.
Рюкзак має містке основне відділення, дві фронтальні кишені на блискавці та сітчасті бічні кишені, в яких можна розмістити воду або предмети першої необхідності. Структура рюкзака дозволяє переносити невелику кількість необхідних речей та предметів.
Виготовлений з поліестеру, оксфорду та нейлону, завдяки чому дуже міцний, зносостійкий, стійкий до деформацій.
Вентильована спина рюкзака дозволить повітрю вільно циркулювати та забезпечить сухість та комфорт, а ущільнений поролоновий шар зменшить навантаження на хребет. Бічна компресійна стяжка допоможе регулювати розмір рюкзака.
Особливості:
- Універсальність
- Наявність внутрішніх та зовнішніх кишень
- Підвищена міцність та стійкість до деформацій
- Компактний розмір
- Комфортні лямки
- Дихаюча сітчаста підкладка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Knight |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 30 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Поліестер |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Вентиляція спини | Піна |
| Призначення рюкзака | Штурмовий |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Особливості рюкзака | Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 49 см |
- Ціна: 1 177 ₴










