
Подушка балансувальна масажна EasyFit EF-1840 діаметр-33 см чорний
- Готово до відправки
- Код: EF1840BK
403 ₴
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
Балансувальна подушка масажна EasyFit EF-1840
Коли є проблеми з плоскостопістю, слабкістю м'язів гомілки та інші проблеми з опорно-руховим апаратом, лікарі в один голос рекомендують - зміцнюйте м'язи. І це абсолютно правильно! Однак є можливість набагато більшого - одночасно з м'язовою, тренувати й інші найважливіші системи організму - пропріоцептивну (нервово-м'язове відчуття), вестибулярний апарат, координацію. Звучить заманливо і, що найголовніше, абсолютно реально! Саме такий ефект дають заняття на комплексному тренажері - балансувальній подушці. Це гумовий диск, наполовину заповнений повітрям, який дає унікальне навантаження організму за рахунок того, що будь-яку дію на ньому (стояння, сидіння тощо) необхідно поєднувати з утриманням рівноваги. До того ж на одній зі сторін диска розміщені невеликі гумові шипи, які стимулюють рефлексогенні зони на стопах. Балансувальний диск EasyFit - тренажер універсальний. Щоб отримати ефективне навантаження, на ньому можна просто сидіти під час роботи за комп'ютером (починати з 20 хвилин на день). Це чудовий метод зміцнення найважливіших для здоров'я хребта дрібних м'язів-стабілізаторів, які в традиційних гімнастичних комплексах практично не задіяні. Балансувальна подушка - це ідеальний засіб для дитячих тренувань. Діти їх просто обожнюють! Вони нагадують атракціони, де так цікаво перемагати супротивника, який пробрався під ноги і так і норовить тебе скинути на підлогу. До того ж, це той унікальний випадок, коли від протистояння суцільна користь: поки дітлахи зі сміхом намагаються приборкати неслухняну подушку, м'язи не лише зміцнюються, а й гумовими шипами ще й активно опрацьовуються біологічно активні точки на дитячих стопах, регулюючи роботу внутрішніх органів. Можна влаштувати змагання, наприклад, хто довше простоїть, або хто краще зробить якусь певну вправу і не зійде з балансувальної подушки. Основні характеристики: Діаметр: 33 см Товщина: 5 см Матеріал: гума Вага користувача: до 120 кг
Характеристики:
- Матеріал - Резина
- Вік - От 12-ти лет
- Артикул - EF-1840-GN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Масажна подушка |
| Форма | Кругла |
| Тип управління | Ручне |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 403 ₴








