
влевовправо
Килимок для йоги та фітнесу АСАНА KOT6-3 ( 183*61*0,6) синій
- Готово до відправки
- Код: 12865
699 ₴
+380 (63) 738-01-16
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для йоги та фітнесу АСАНА KOT6-3 ( 183*61*0,6)
Килимок для йоги та фітнесу SNS АСАНА виготовлений з термопластичного еластомеру (ТРЕ). Дана модель незамінна для занять фітнесом, йогой, лікувальною фізкультурою. На верхній частині килимка нанесена розмітка, яка дозволяє правильно виконувати асани з йоги, на нижній частині зроблені протиковзкові насічки, які міцно утримують килимок на різноманітному покритті. У згорнутому виді килимок не займає багато місця та є зручним для перенесення.
| Матеріал | ТРЕ |
| Колір | синій |
| Довжина, см | 183 |
| Ширина, см | 61 |
| Товщина, мм | 6 |
| Торгова марка | SNS |
| Тип упаковки | плівка |
| Виробництво | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 699 ₴




