
Килимок для йоги та фітнесу ТРЕ-6мм ( 180*61*0,6) чорно-помаранчевий
- Готово до відправки
- Код: 19014
671 ₴
+380 (63) 738-01-16
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для йоги та фітнесу ТРЕ-6мм ( 180*61*0,6) чорно-помаранчевий
Килимок для фітнесу та йоги двошаровий 6 мм виконаний з ТРЕ. Верхній шар є візерунковим рифленням, на нижній бік килимка нанесені протиковзкі насічки. Рельєфний візерунок не дозволить рукам ковзати під час занять.
| Матеріал | ТРЕ |
| Колір | помаренчево-чорний |
| Довжина, см | 180 |
| Ширина, см | 61 |
| Товщина, мм | 6 |
| Торгова марка | SNS |
| Тип упаковки | плівка |
| Виробництво | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 671 ₴

