
Стійка розбірна з сіткою для волейболу бадмінтону та великого тенісу SP-Sport C-7610 4,2м
- Готово до відправки
- Код: c7610
2 109 ₴
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91замовлення через Viber
Стійка з сіткою мобільна розбірна для волейболу бадмінтону та великого тенісу SP-Sport C-7610 4,2м
Характеристики:
| Вид | Стійки для бадмінтону та волейболу |
| Вид плетіння | Безвузловий |
| Розміри | Висота регульована: 0.75м/1.25м/1.55м |
| Висота регульована: 0.75м/1.25м/1.55м | Ширина: 4.2м |
| Спорт | Волейбол, Бадмінтон, Великий теніс |
| Умови експлуатації | Для використання у спортзалі на стадіоні та спортивній плащадці |
| Форма осередку | Квадрат |
| В комплекті | Сітка для бадмінтону: 1шт |
| Розмір вічка | 2x2 см |
| Товщина | 0.7мм |
| Призначення | Для ігор та тренувань у волейбол, бадмінтон та великий теніс на відкритих та закритих майданчиках, легко встановлювати, розбирати та зберігати |
| Трос | Без троса |
| Особливості | Регульований діапазон висоти |
| Матеріал | Поліетилен (PE) / Метал |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Універсальна мобільна сітка від SP-Sport – це зручне рішення для гри в бадмінтон на вулиці та в спортивному залі. Зносостійка PE-сітка комплектується міцними металевими стійками та поєднує в собі стійкість, довговічність і простоту експлуатації.
Матеріал сітки — поліетилен високого тиску, він відмінно справляється з інтенсивними навантаженнями, стійкий до впливу ультрафіолету і вологи. Поверхня сітчастого полотна гладка, вона ефективно зупиняє волан, не залишаючи на ньому подряпин і пошкоджень. Для збільшення терміну служби сітка має посилену окантовку: білу вгорі та синю з боків.
Розбірні стійки легко збираються і встановлюються на ґрунт, пісок і тверді підлогові покриття в залі. Доступні три варіанти висоти: 0,75 м, 1,25 м, 1,55 м.
Призначення
Портативна сітка зі стійками легко встановлюється, переноситься і не вимагає спеціальних кріплень. Це робить її ідеальним варіантом для організації спортивних заходів, активних тренувань і аматорської гри в бадмінтон. Регулювання розміру дозволяє використовувати інвентар для дитячих активностей, гри в міні-теніс або волейбол.
Переваги:
- Швидке складання, компактне зберігання та транспортування.
- Високоміцне сітчасте полотно, стійке до зовнішніх впливів.
- Стійкі металеві стійки з трьома рівнями висоти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігрова сітка |
| Призначення | Волейбол |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма комірки | Квадратна |
| Діаметр | 0.7 мм |
| Довжина комірки сітки | 20 мм |
| Ширина комірки сітки | 20 мм |
| Кількість | 1 |
| Особливості | Шнур підвищеної міцності |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Діаметр нитки | 0.7 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 4.2 м |
| Ширина | 1 м |
- Ціна: 2 109 ₴










