
влевовправо
Фляга туристична V-2 л. с ременем TY-4835
- Готово к отправке
- Код: TY4835
458 ₴
+380 (63) 738-01-16
- +380 (63) 738-01-16
- +380 (93) 221-07-91заказ через Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фляга туристична V-2 л. с ременем TY-4835
Фляга туристична V-2 л. с ременем TY-4835 – незамінний аксесуар під час походів і туризму. Фляга виготовлена з алюмінію, для зручності транспортування в наявності є ремінь через плече. Аксесуар має практичне оливкове забарвлення. Безпечна для здоров'я, підійде для гарячих і холодних напоїв.
Особливості туристичної фляги:
· туристична;
· зроблена з алюмінію;
· наявність текстильного ременя (стропи);
· кришка, що надійно закручується;
· легка вага;
· доступна вартість;
· ремінь через плече;
· дуже зручна в похідних умовах.
Характеристики:
1. Матеріал: алюміній.
2. Об’єм: 2 л.
3. Колір: оливковий.
Дивитися інші товари даної категорії в нашому магазині СпортМанія
Якщо Вас цікавить, як заощадити при оплаті й доставці наші поради
Як отримати знижку
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Есть |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 2 л |
| Ручки | Есть |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оливковый |
| Назначение фляги | Для безалкогольных напитков, Для воды |
| Тип горловины | Узкая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 310 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 580 |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Глубина | 85 см |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Количество отделений для пищи | 1 |
| Количество чашек | 1 |
| Помповый механизм | Нет |
| Ручка | Нет |
| Тип | Фляга |
| Форма | Боченок |
- Цена: 458 ₴


