Корзина
719 отзывов
АКЦИЯ! "БЕСПАЛАТНАЯ ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ОТ 700 ГРН."УСЛОВИЯ
+380687354125
+380637380116
УкраинаЛьвовская областьДрогобичвул. Лесі Українки, №14 , 2 пов.
Интернет магазин спортивных товаров «СпортМания»
Корзина

Класифікація валіз за розмірами

Класифікація валіз за розмірами

Класифікація валіз за розмірами Хоч асортимент валіз на сайті представлений великий і є з чого вибирати, проте деяких відвідувачів це бентежить і тут починаються довгі роздуми: «Який же чемодан мені потрібен? А чи всі речі можуть в нього...

Класифікація валіз за розмірами

Хоч асортимент валіз на сайті представлений великий і є з чого вибирати, проте деяких відвідувачів це бентежить і тут починаються довгі роздуми: «Який же чемодан мені потрібен? А чи всі речі можуть в нього поміститися? »І т.д. Особливо це актуально для тих, хто ще не подорожував або ж просто не було досвіду використання саме валіз. Тому спеціально для Вас ми створили доступне і зрозуміле роз'яснення специфіки застосування валіз різних габаритів. А по цій класифікації, вони діляться на маленькі, середні, великі і дуже великі. Отже, підказки всім покупцям про те, як правильно вибрати валізу для подорожей. Отже. 

Валіза мала.

Маленька валіза найбільше підходить для поїздок в якості ручної поклажі. Однак, якщо поїздка короткострокова і туди можна вмістити всі Ваші речі, то цю валізу слід використовувати, як повноцінний багаж. Що стосується обсягу малої валізи , то він становить близько 40 л. Габарити валізи 40*55*20. Не завжди відповідність цим габаритам гарантує те, що Ваша валіза буде відповідати по всім параметрам до ручної поклажі. Не слід забувати ще й про вагу. Як правило, кожна авіакомпанія встановлює свої вимоги до ваги і габаритів. Саме тому перед подорожжю, вам обов'язково потрібно перевірити ці вимоги на сайті авіаперевізника:

МАУ (Міжнародні Авіалінії України)

    www.flyuia.com

Turkish Аirlines (Турецькі Авіалінії)

www.turkishairlines.com

Белавіа (Belavia)

belavia.by

Air France (Ейр Франс)

www.airfrance.ua

Мотор Січ (Motor Sich)

www.flymotorsich.com

British Airways (Британські авіалінії)

www.britishairways.com

Windrose (Роза Вітрів)

windrose.aero

Wizz Air (Візейр)

wizzair.com

Ryanair (Райнейр)

ryanair-ru.ru


Маленька валіза часто використовується для відряджень, короткострокових поїздок, якщо відправляється одна людина. Це обумовлено тим, що в цю валізу поміщаються лише найпотрібніші речі для однієї дорослої людини. Великий вибір валіз, який Ви знайдете у нас на сайті, надає вам можливість обрати будь яку з малих валіз. Ви обов'язково підберете для себе найкращий варіант!

Вибрати валізу пластикову розміру міні 48х32х20 см
Вибрати валізу пластикову малу  розміром 55х38х23 см
Вибрати валізу текстильну малу  розміром 55х40х23

Валіза середня.


Цей тип валіз можна сміливо назвати самою популярною і затребуваною. Саме тому у нас на сайті є достатня кількість таких варіантів. Та й найбільша кількість багажних виробів випускаються саме середніх габаритів. З такою валізою Ви сміливо можете вирушати в подорож. Валізи такого розміру іноді достатньо для пакування речей двох осіб, все залежить від сезонності і тривалості поїздки. Обсяг валіз часто досягає 85 л, а висота її варіюється від 60 до 72 см. Випускаються моделі середніх валіз з різних матеріалів, від тканини і до пластика, що безпосередньо позначається на їх практичності. Від виробника також залежить кількість додаткових відділень всередині і зовні.

Вибрати валізу пластикову  середнього розміру

Вибрати валізу текстильну середнього розміру


Валіза велика.

Якщо висота виробу становить більше 70 см, то валіза вважається великою. Сума всіх величин валізи не перевищує 158 см (ширина, висота, довжина). Такі валізи воліють купувати сім'ї, або ж коли одній людині потрібно полетіти на дуже тривалий час. Якщо ж виникає питання чи все поміститься для сім'ї в один великий валізі, тоді краще брати дві середніх валізи, в цьому випадку Ви точно не прогадаєте. Аналогічно двом першим розмірам, такі валізи можна обрати з 2-ма і 4-ма колесами, що впливає на зручність пересування. 

Вибрати валізу пластикову великого розміру 
Вибрати валізу текстильну великого розміру 

Валіза дуже велика - валіза-гігант.

Через достатню кількість внутрішнього простору в дуже велику валізу можна вмістити всі необхідні речі, тому Ви себе можете не обмежувати ні в чому. У випадку дуже великої валізи, сума габаритних розмірів починається від 158 см. Крім звичайних подорожей, за допомогою цієї валізи можна здійснювати справжні переїзди. Ви обов'язково повинні врахувати той факт перед купівлею, що дуже велика валіза зручна лише для річкового, морського чи автотранспорту. Найбільш вигідно валізу-гігант купувати під час розпродажу, тоді ціна на такі моделі найнижча. 
 

 

Другие статьи